| AlexGtan a întrebat:

Am o problema, am descarcat un mod pentru un joc. Dar acum cand deschis browser-ul nu se deschide google.com si se deschide alt site, iar motorul de cautare pentru browser este terra.im. Ok, stiu si eu sa-l fac de la settings motorul de cautare google, dar cand il deschid de mai multe ori
imi da tot terra.im.
Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| LtCat a răspuns:

Soluția e simplă. Trebuie doar să descarci AdwCleaner ( http://bit.ly/2hRRpzV ) și să îl folosești. Merge cam în toate cazurile :).