| untu a întrebat:

HRISTOS A INVIAT! A o mare problema si sper sa ma ajutati cu ceva: Eu am broswerul de navigare internet: GOOGLE CHROME,dar nu mai functioneaza,am dezinstalat si am descarcat noul broswer,, GOOGLE CHROME 27"de curand lansat si tot nu functioneaza,scrie pe sus:fara titlu,pagina este goala si alba,nu porneste motorul de cautare! Nu stiu ce sa fac, sa pot repar sau sa pot remedia?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai si alte browsere, seteaza google chrome ca implicit, sau descarca mozilla firefox si vezi daca functioneaza

| pozeanimate a răspuns:

In bara de adresa scrie google.ro si dai enter

nu ai setat pagina de pornire cred

| VladGH a răspuns:

Darrr internet Explorer merge? ai incercat? Poate fi vreo eroare de proigram.

| Klaudiu214 a răspuns:

Eu stiu ca a trecut pastele

| pozeanimate a răspuns (pentru Klaudiu214):

Crestinii ortodoxi se saluta cu Hristos a Inviat Adevarat a Inviat 40 zile pana la Inaltarea Domnului care se saluta cu Hristos a Inaltat Adevarat a Inaltat