| MuadDib a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Tocmai ce-am cumparat ultimul Tomb Raider: Tomb Raider 2013. L-am instalat si toate au mers bine pana am incercat sa joc jocul. Porneste dar mi se blocheaza in mijlocul filmului de introducere. De ce? Am cumparat jocul dupa ce vesiunea de t.o.r.r.e.n.t. mergea cu aceleasi bug-uri. Sa fie ceva in neregula cu PC-ul meu? Astept raspuns. Multumesc.

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ai cerințele de sistem, nu?
Eu ți-aș recomanda să-l rulezi cu Game Booster, să faci un update la placa video.
Iar pentru PC scanezi de erori cu Advanced SystemCare de la Iobit ---> www.goo.gl/o0Emj

| DDCC a răspuns (pentru DDCC):

LInk iar pentru ASC -> http://goo.gl/RHXdY
(Cel de dinainte nu mai e valabil).