| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Cand se va mari salariul in Spania anul acesta? si cu cat? funda.

5 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Stii, noi suntem in Romania pe un site romanesc. Cauta pe un grup de Fb romani in Spania si ei iti raspund mai rapid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat e acum? Si gasesti job usor daca tot esti acolo?

| Răzvi42 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai unde sunt eu iau putin, am 6.50 pe ora.Pot gasi si cu 8€ la ce stiu sa fac dar m-am invatat aici. Dar bag ore multe lunar si ajung la 1700€.E de munca, gasesti. Daca ai nevoie te pot ajuta.

| anonim_4396 explică (pentru Răzvi42):

Hai sa vb pe privat. Dar chiar e bine 1700 in Spania. İn ce zona?

| Răzvi42 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tiam lasat numarul.pe.privat. 1700 iau eu care sunt de 3 ani frate laughing aici e salariul pentru nou veniti 6€, poate se mai mareste luna viitoare ca asa am auzit, da nu cu mult, maxim 20.de centi. Vorbim mai multe pe privat maine ok? Dai mesaj dupa 10.