| yuzuky a întrebat:

am un cont de mail caruia i-am uitat parola si nu mai am acces la nr de tel pentru a trimite codul de confirmare pentru a o putea schimba (contulil am de mult si mi-am schimbat nr de tel intre timp). o alta alternativa am? dau fundahappy

3 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

In primul rand ne poti spune ce fel de cont de mail folosesti (gmail, yahoo, etc.)

| yuzuky explică (pentru Vl4dootz):

Yahoo

| Vl4dootz a răspuns (pentru yuzuky):

Daca nu ai setat o adresa de recuperare alternativa sau o intrebare secrete nu vei mai putea recupera acel cont.