| 0IoAnA0 a întrebat:

:* Vreau cat mai multe animeuri manga de dragoste. Cine da cel mai multe ia funda!:X

5 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Scuze că îţi fac observaţia asta dar manga sunt benzile desenate japoneze, iar animeurile sunt "serialele", deci nu poţi spune manga anime, nu are logică, ori una, ori alta. :)
Încearcă aici : http://www.mangahere.com/romance/.

| 0IoAnA0 explică (pentru Mao):

Mersi de corectie:*....si de sit!:X

| xAndraax a răspuns:

As putea sa iti insir o lista intreaga dar mai bine intra pe www.destiny-fansub.eu unde sunt numai animeuri de prietenie, dragoste. cu finaluri fericite si triste. Enjoy.

| Cherilyn a răspuns:

Rurouni Kenshin
Samurai X: Trust and Betrayal
Clannad
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Special A
Sailor Moon
Ultra Maniac
Kaichou wa maid sama
Bokura ga ita
Kimi ni todoke
Chobits...
happy sper sa-ti placa!