| CLaludiu1234 a întrebat:

Credeți că serialul Las fierbinti se va termina de tot și va fi înlocuit de serialul Brigada nimic care se pare ca ar începe în 2024?

9 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Se filmeaza deja de 14 ani deci ar cam fi timpul dar totusi inca au audienta mare si asta nu ii lasa sa se hotarasca

| CLaludiu1234 explică (pentru Furnicuta000):

Cum de 14 ani ca peste tot pe internet arata ca în 2012 a început Las Fierbinti și nu mi se pare 14 ani din 2012 pana în 2024

| Furnicuta000 a răspuns (pentru CLaludiu1234):

Au inceput filmarile la sfarsitul lui 2011 si in 2012 au inceput sa difuzeze ca am locuit foarte aproape de orasul ala cand eram mica. E un oras cu 5000 locuitori chiar daca ei il fac sa para un sat cu oameni saraci

| ioana748 a răspuns:

Cel mai bine este sa te retragi in glorie
Posibil se apropie si ei de final.

| LisaJulie a răspuns:

Cu Las Fierbinti suntem obișnuiți! Nu știu dacă serialul Brigada va fi la fel

| CLaludiu1234 explică (pentru LisaJulie):

S ar putea sa fie un sitcom ca Las Fierbinti sau cum era La bloc tot sitcom, adică nu are continuare în celalalt episod și in fiecare episod este vorba tot de altceva. Oare se va termina Las Fierbinti sau vor fi amândouă difuzate pe Pro tv?

| LisaJulie a răspuns (pentru CLaludiu1234):

Eu sper ca da

| CLaludiu1234 explică (pentru LisaJulie):

Dar măcar sa fie la fel de bun, sau mai bun ca Las Fierbinti, dar nu știu de ce am presimțirea ca va fi mult mai nasol ca Las Fierbinti

| LarcerGHORANCH a răspuns:

Cred că în 2025 se vor termina filmările.