| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Naruto. Intr-un interviu Kishi ar fi spus ca vor muri doua caractere mari din Konoha. Unul se pare ca a fost Neji. Care credeti ca va fi al doilea? Ce credeti ca va urma?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi, eu nu ma uit la manga laughing Imi poti spune cum a murit? laughing sunt curios big grin. Acum raspunsul meu big grin: Eu cred ca va muri Sai... :-s Nu stiu de ce, am o presimtire cam rea...

| Al000 a răspuns (pentru anonim_4396):

A murit protejandu-i pe Naruto si Hinata.

| anonim_4396 explică (pentru Al000):

Ok laughing Mersi...

| bcalex96 a răspuns:

Eu ma astept la Tsunade, ori un mentor mai apropiat lui Naruto.