| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, Stiti unde pot lua legatura si cu cine? Vreau sa aflu niste informatii de boli cu trasmitere sexuala mai ales despre virusul HIV.
Adica sa vorbesc cu niste doctori specialisti fie prin mail, Facebook, etc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Youtube e cel mai smecher doctor daca vrei sa aflii de hiv, sau te pot ajuta personal am vechime in domeniu

| RoCkKiD a răspuns:

Ai toate informatiile despre him pe googe. Absolut toate, nu are niic un medic ce sa iti zica in plus

| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

O ba da, sunt multe informatii si nu stiu exact in ce surse sa cred, sunt multe surse care spun lucruri diferite si eu am ramas dezorientat

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Care zic chestii diferite? pe ce tema?

| whatisthis19 a răspuns:

Ginecologul te va lamurii cauta pe net