| Andrei12345qjahah a întrebat:

Salutare, eu sunt singurul băiat care sta jos pe veceu atunci când se masturbeaza?
E normal?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu.
da.

| LoveSleep a răspuns:

Pai de ce te mai duci la baie, daca tot in soseta termini?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da. Unii mai stam și în picioare, sub dus. Sau direct in pat, întins pe spate.

| Anonimboy111 a răspuns:

Da e normal. Eu de cele mai multe ori ma masturbez in pat stau pe spate dezbracat si incep si dupa ma sterg cu hartie sau o soseta sau chiar cu boxeri, iar dupa arunc hartia sau daca am sters cu soseta/boxerii ii bag in masina de spalat

| Forneticugem a răspuns:

Ce mai e ma și asta laughing)

| Tactuecelmaitare a răspuns:

NU! Eu mereu stau cu capul în budă și picoioarele pe tavan!