| Andrei12345qjahah a întrebat:

Eu sunt singurul care sta jos pe wc când se masturbeaza și ejaculeaza înăuntru? Ca asa m-am obișnuit de când am început, are ceva?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Are numai daca nu cureti baia dupa tine, ca miroase urat daca se usuca pe wc sau pe jos.
Inca ceva: dupa masturbare, urineaza si apoi spala-te cu apa si sapun pe cuc si in faldurile lui, ca sa nu se formeza crusta de sgema (sperma uscata) pe penis si sa miroasa sau sa se infecteze.

| Andrei12345qjahah explică (pentru Violleta2022):

Dar scuze ca te întreb, care ar fi cea mai simpla soluție de a face asta? Fără sa ai de curățat, de obicei băieții ejaculeaza în wc?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei12345qjahah):

Nu te mai masturbezi, asta este cea mai simpla metoda ca sa nu ai nimic de curatat.

| mihai69 a răspuns:

Nu și nu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde scrie ca ar avea ceva? Da, pari sa fi singurul de pe aici dar cu siguranță nu ești singurul din lume, sunt onanisti mai savage și cringe decât îți închipui, o mulțime de bolnavi. Încearcă sa ai putina demnitate și sa îți cauti o gagica dacă asta nu e singurul tău Target pe aceasta lume.

| Sfatuitorul2008 a răspuns:

O sa ti inghita wc ul penisul