| belecoiu a întrebat:

Salut TPU!
Am o dilema destul de intima si sper ca pot sa gasesc raspunsul aici pe site. Am 17 ani si am fost la un majorat unde alaturi de prietenul meu betii fiind am decis sa avem o partida de amor. Eu am fost cel activ si sunt curios daca sunt sanse sa ramana insarcinat?
Dau funda

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca nici nu te-ai trezit din betie.
Daca da, se pare ca ai probleme cu inteligența.

| MarianWLF a răspuns:

Nu ramai, mai insistati laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Insarcinat nu, dar cu toate bolile pe care le are celalat homosexual, da!

| Emilian65 a răspuns:

Da, vei rămâne gravid și vei naște un copil tot gay ca și tine.

| ywar a răspuns:

Eu cred ca nu ati fost batuti de cineva cum trebuie, la vremea potrivita. Daca luai o bataie sanatoasa, sa te c@ci pe tine, probabil acum nu ai mai fi fost atat de animal sa faci astea, sau sa descrii aventuri bahice.

| LordCristobal a răspuns:

Pai daca nu ai pus caciulita pe cap la domnu Gicu e posibil ca fata sa fie gravida.

| belecoiu explică (pentru LordCristobal):

Fata era prietenul meu Georgel

| LordCristobal a răspuns (pentru belecoiu):

Pai na Georgel o sa iti nasca o fetita.laughing))

| belecoiu explică (pentru LordCristobal):

Sa i cumpar pilula?

| FindMyName a răspuns:

Cred ca încă ești beat, dar te las să crezi iluzii.
Da, vei fi mamă, du-te la veterinar să faci o consultație.

| Lightdark a răspuns:

Wow așa tâmpenie nu am mai auzit în fine cert e că NU AI CUM SĂ RĂMÂI ÎNSĂRCINAT...

| FLORIN134265 a răspuns:

ORICE AR FI, NU ASCULTA DE CE ÎȚI ZIC ASTIA IN COMENTARII. DA, RAMANE ÎNSĂRCINAT. Chiar mai grav, in cele mai multe cazuri gemeni sau tripleti. Cel mai recomandat ar fi sa te duci cu prieteniul tau la un ginecolog si acolo o sa se rezolve problema. Asta doar daca nu au trecut mai mult de 3 zile. Daca au trecut, felicitari, esti tatic!