| Utilizator6665 a întrebat:

Salut.
Am și eu o întrebare legata de sex...

•Înainte de toate țin sa menționez ca am fost pocăit pana acum 3-4 luni...am renunțat.
De asta nu stiu foarte multe despre sex

Eu sunt bărbat, încă nu am avut contact sexual(20 de ani)

M-am concentrat mai mult pe studii.

Întrebarea mea este:

De ce un bărbat după ce a ejaculat,, nu mai duce"?
Adc când își da drumul de ce nu mai poate continua partida?

Am auzit câteva chestii ca cică noi bărbații după ce ejaculam simțim o durere dacă continuam sa penetram.

Deci ce este?

Dau funda celui mai bun răspuns.

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu e durere, e mai degraba o sensibilitate intensa, asemanatoare cu gadilatul, nu stiu cum sa descriu, poate fii si durere dar doar daca ai avut erectie puternica. Poti continua daca incepi foarte usor cu miscari incete dar nu stiu cat sens are daca nu simti aceeasi placere, ce iti recomand daca nu ai prietena e sa incerci pe tine, te poti masturba si dupa ce ejaculezi incearca in continuare, vezi ce simti, te convingi singur, poate fii diferit in cazul fiecaruia, nu e exclus sa mai vrei a 2 a partida imediat dupa ejaculare, am patit si eu, depinde de starea ta, de cat de infocati sunteti, etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru că penisul nu mai e in erecție in majoritatea cazurilor și devine foarte sensibil

| Emilian65 a răspuns:

După un act sexual intens, fa o pauza ca să se trezească cocoselul și sa fie apt pentru un alt numar.