| anonim_4396 a întrebat:

doare cand mi se rupe ata la penis?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu doare s-ar putea sa te usture putin si sa iti curga i picatura minuscula de sange incat abia o poti vedea sau poate deloc nu se intampla la toti.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca si ai sa vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La unii barbati frenul (aţa) este foarte subtire si se rupe mai usor decat la altii care este mai groasa si cedeaza mai greu, la majoritatea barbatilor se rupe atunci cand lubrifierea in timpul actului sexual lipseste sau este insuficienta mai pe intelesul nostru cand fata nu este umeda. Ruptura frenului este insotita de sangerari si de o usoara arsura, in majoritatea cazurilor la barbat cantitatea de sange este putin mai abundenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te doare ma, tio poti rupe singur... fara sa te fwti laughing

| preaplictisit a răspuns:

Salut tinere! Chestia cu ata la penis este de departe un mit. Vei observa ca este foarte greu sa rupi acea ata care de fapt nici nu e o ata. Poti sa faci sex de nenumarate ori fara sa ai nicio problema. Dar. daca vrei tu neaparat sa o rupi incearca cu un cutter laughing

| anonim_4396 explică (pentru preaplictisit):

Chiar ca esti plictist muciacios

| prostuinprost a răspuns:

Ar trebui sa te doara un pic dar in rest totul va fi bine nu-ti face grij