| madalinnnnnnnnnnn a întrebat:

Salut: cand se rupe ata de la penis doare?

6 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

Da doare putin deoarece nu suntem obisnuiti cu durerea in acel loc ...sar putea sa curga si putin sange dar sa stii ca la uni barbati nu li se rupe niciodata ata

| epurasu a răspuns:

Ata nu se rupe la toti baietii la unii niciodata, dar totusi la care li se rupe aproape ca nu realizeaza deci nu doare.

Răspuns utilizator avertizat
| altrix a răspuns:

DAAAA. DOARE TARE! dar trece repede.
SI CURGE FOARTE MULT SANGE! a trecut prin 10 servetele la mine. si in timpul actului sexual care a durat cam mult. a curs extrem de mult
P.S Era intuneric, si nu vedeam ca curge sange, nici nu simteam, aveam sange pana peste buric laughing))rolling on the floor)) nu ma intrebati cum am reusit laughing

| CeInteleptul a răspuns:

La mine nu s-a rupt!

doar prin operatie pot sa ma scap de ea

| pualmea a răspuns:

Unii pot sa o aiba mai elastica si nu se rupe