| WilliamQoilung2024 a întrebat:

O colega de serviciu mi-a povestit o fază. Și nu avem cum să nu o împărtășesc cu voi.
Fata vorbea de vreo 6 luni cu un băiat, mai mare cu ea cu vreo doi ani. Ea având 26.
Întâlniri, săruturi, vorbe tandre și... Și cam atât.
Într-o seară, au ieșit de la o terasa și au luat la picior, un parc. La terasa au mâncat o pizza și au băut cate un suc.
El îi propune să se așeze pe o bancă. S-au așezat și dă-i taclale.
La un moment dat, ea fiind atentă în altă parte, îl vede pe individ în *** goala, cu pantalonii în vine așezat în continuare pe bancă.
Ea a rămas perplex.
L-a rugat să se îmbrace imediat. Ea, oripilată, s-a ridicat și a plecat. El nici măcar nu a încercat să o conducă spre stația de taxi.
Eu, curios din fire, am întrebat-o, ce a văzut.
Și ea îmi spune... Ce să văd. Un pișcot mic, leșinat, rușinos și belit, rezemat pe niște ouă mari. Un pișcot de maxim 10 cm.
Și ca să îl văd, animalul își trăgea și burta. Că avea streașină la ***.
Acum vă întreb pe voi.
Voi ați face asemenea gest? Ați făcut?
Vă rog să îmi spuneți și mie ce a vrut să facă idiotul ăla, că eu unul, nu înțeleg.

Răspuns Câştigător
| Cavaler001 a răspuns:

Taran prost happy
Asta cred că e.
N.a stiut cum să o trateze sau nu a mai avut răbdare happy
Bine i.a făcut c.a plecat.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-a spus tie colega asemenea fază! Nu cred.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ehe, de era mare si tare...nu mai pleca colega...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti idiot ca scrii asemenea minciuni inventate aici, sau tu erai ăla din poveste?laughing mai taie din ele...

| Dragobeta a răspuns:

"ce a vrut să facă idiotul ăla, că eu unul, nu înțeleg."
Asta seamana cu alt banc in care un individ a intrat in casa unei tipe, toata noaptea a mancat, a baut, a rufut pe rupte dar nu a scos o vorba toata noaptea. A doua zi la serviciu tipa isi intreba colegele: Ce a vrut ala? Ca nu a scos o vorba.

| WilliamQoilung2024 explică (pentru Dragobeta):

Tu ai face așa ceva? Adică din tam-nesam, să te lași în cucu gol?
Sau ai făcut așa ceva?

| Dragobeta a răspuns (pentru WilliamQoilung2024):

Numai la plaja la nudisti. Altfel, nu.

| ravzanlascha02 a răspuns:

A vrut sa dea la mij. nu incercati ca va luati ordin de protectie