| bibanu_8905 a întrebat:

Io de la un timp ma depilez pe picioare pentru ca ma dau cu crema de corp de cite ori ies de sub dus de la sala dupa un antrenament greu sa se relaxeze pielea si sa fie fina sotia ma acuza ca am pe cineva la sala de am inceput sa ma ingrijesc asa de tare e geloasa dupa mine cred ca e insigura de mine ore ce spuneti

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Io se spune"eu","epilez", nu depilezhee hee, Aveti o problema amandoi, ea sa nu se machieze, tu sa nu te epilezi, daca stati mai naturali, nu va veti mai indoi unul fata de celalalt.Eu zic sa va comportati ca niste oameni maturi, nu ca niste copiihee heeIa-o cu tine la sala si ea sa te ia la restaurant si veti fi amandoi siguri ca nu va inselati unul pe altul.Bafta!

| MidnightLady a răspuns:

Cu siguranta e "insigura de tine", asa cum esti si tu "insigur de ea" cand merge la munca machiata.

| Alex_2741 a răspuns:

Ia ia-o u fratior si arata-i ca nu inseli u pe nimeniwinking. hai kuraj big grin
eu te sustin de aici. si mie imi place sa ma epidez si sa ma rad big grin tot timpul sunt asa si prietena nu imi sp nimic big grin...prostia mare am facut-o ca m-am epilat intre picioare sti u jos gaura neagra laughing) si pe fese si de atunci am un par pe acolo rolling on the floor) de tot rasu tongue...parerea meawinking ia-o cu u sa vada ca nu inseli pe nimenibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-o cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are dreptate si chiar te place careva pe la sala...
ursulika @ se spune si depilat si epilat...

| nimeni_5843 a răspuns:

Ideal ar fi sa mergeti amandoi la sala ca sa se convinga. Daca nu ai nimica de ascuns nu te va deranja