| anonim_4396 a întrebat:

Cand își pierde o fata virginitatea când se masturbează sau când i-o baga băiatul
și la băieți la fel când i-o baga la fata

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Deci fata isi pierde virginitatea doar atunci cand are loc penetrarea, fie ea cu un partener fie cu alt corp solid. Insa doar atunci cand o face la propriu nu mai e virgina, in celalalt caz este, dar fara himen.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand si-o baga.Reciproc.Te-ai nascut azi, cumva?

| RAY a răspuns:

Logic ca cand face sex ambele sexe

| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea, se produce, atat la fete cat si la baieti in urma unui act sexual.

| sofisis a răspuns:

Virginitatea "se pierde" in momentul in care are loc contact sexual cu partener.