| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am o intrebare mai mult pentru baieti. Ar conta pentru voi daca o fata si-ar pierde virginitatea cu voi desi nu tineti deloc la ea? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| dydda a răspuns:

Pai in ziua de azi multor baieti le pasa doar sa dezvirgineze fetele(deci categoric nu tin la ele). Deci pentru multi conteaza ca este una in plus la lista lor.

| leftside a răspuns (pentru dydda):

Vezi ca ai dat raspunsul perfect pentru noi happy

3 răspunsuri:
| lovitddefulger a răspuns:

Primele doua raspunsuri adevarat graiesc.

| archas a răspuns:

Daca as tine la ea...DA ar conta! Daca nu as tine la ea.....NU si probabil nici ei nu iar pasa prea mult deoarece nu trebuie sa fi un geniu sa vezi daca cineva tine la tine!