| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul de care v-am mai spus, mi-a acceptat invitatia la un suc. Cum mi-a fost ziua, i-am dat bomboana, m-a pupat si a zis sa il sun cand sunt gata. Asa am si facut, mi-a raspuns la telefon de obicei raspunde f greu sau chiar deloc. Am mers la suc, eu trebuia sa fac cinste dar a facut el, nu inteleg. Ma place? sau a acceptat doar din politete? Cand i-am zis de suc m-a intrebat: doar noi doi? si am ramas putin blocata. In fine, acolo nu am vorbit cine stie ce, nu am vorbit despre noi, doar chestii normale si mai facea o chestie draguta din buza de jos, cum fac copiii mici. Ce credeti? Ma place?

Răspuns Câştigător
| bobolina27 a răspuns:

Buna your20love!
Din ce am citit, sunt sigura ca acest baiat te place dar nu te grabi.Incearca sa nu mai faci aceeasi greseala care ai mai facut-o acum ceva timp.Lasa lucrurile sa decurga de la sine si totul va fi bine si frumos.Iti ures succes si multa bafta! :*

20 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Chestia ce o facea cu buza de jos spune totul. Ar fi vrut s-o faca cu buza ta, sa te sarute, sa te muste usor de ea, si cine stie mai ce ar fi vrut.

| mona a răspuns:

Cred ca te place

| anonim_4396 explică (pentru mona):

Multumesc. un raspuns simplu, dar deloc rautacios. am dat deja funda big grin

| neutrino a răspuns:

Eu cred ca nu i-a placut bomboana si nici sucul.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

El a luat sucul. Daca comentati pe langa subiecta, taceti happy

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai concret: atunci cand fata nu-ti place, sigur nici sucul nu este bun, indiferent de cine este platit.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Serios, chiar nu va inteleg. Cine a zis ca nu i-a placut sucul? raised eyebrows

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Aseara, a spus el, tot aici la TPU.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Teapa! Azi am baut sucul. Ma bucur ca esti destul de capabil sa raspunzi rautacios. Se pare ca esti la fel si pe interior. Esti un om chinuit, ai un suflet cariat plin de rautate. Sper ca in viitor, sa fi mai bun :* si sa fi mai atent la ce se scrie.

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Teapa se pare ca tu ai luat-o, dar nu esti in masura sa intelegi acest lucru. Se numeste penibilitate. O seara (mai) buna!

| Tralalalalalalalalalalala a răspuns (pentru neutrino):

Ce-i cu tine bai? Tu faci misto de toti sau ce?laughingEsti gen grumpy cat, toata ziua cu fundul in sus.

| h3r a răspuns:

Ce-ți mai curge și ție din gură laughing

| h3r a răspuns:

Știu cum e crying

| h3r a răspuns:

Probabil când te-a întrebat dacă mergeți doar voi doi știa că este ziua ta, se mai aștepta și la alți prieteni.
Mai vorbește cu el, ține legătura, poate merge.

| h3r a răspuns:

Da, însă el și-a dat seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e asa anormal in a invita un baiat la suc? Imi era ziua si am zis sa fac cinste. Sa apara la stiri happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E doar o poza. nu am zis ca sunt eu. Mi-a placut corsetul, si forma soldurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci pe tine chiar nu te inteleg. Comentezi asa cand frumos cand aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred te place.

| bobolina27 a răspuns:

KIMGMASTER,femeile sunt egale barbatilor asa ca e foarte normal ca o fata sa faca primul paswinking