| Mariana10 a întrebat:

Buna seara, daca dupa actul sexual, partenerul din greseala a ejaculat foarte putin pe buzele pasaricii is sanse sa raman insarcinata?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa, sunt sanse de sarcina DACA tu erai in perioada fertila, inseamnand ca nu a putut scoate la timp penisul si este posibil sa fi scapat primul jet in vagin.

| Emilian65 a răspuns:

Sunt șanse sa ramai gravida daca erai în perioada fertila.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, ai ceva șanse daca erai in perioada fertilă si dacă nu v-ați protejat deloc, metoda retragerii nu funcționează, se întâmplă sa nu poată sa o scoată la timp si pățești așa ceva, folosiți prezervativul data viitoare

| Siderat99 a răspuns:

Dacă te-ai spălat bine sanse de sub 1%. Există si pastila de a doua zi pentru siguranta de 100% gen: https://www.springfarma.com/......genta.html