| Natalia89 a întrebat:

Am discutii in permanenta cu partenerul, din cauza ca pe retelele de socializare are exagerat de multe femei, care mai de care mai dezbracate, care fac onlyfans, etc.
Ma deranjeaza extrem de mult, in primul rand pentru ca el se prezinta a fi foarte serios, la locul lui, insa pasiunea asta pentru femei dezbracate omoara orice seriozitate.
Pe parcursul relatie l-am determinat sa renunte la a urmari destul de multe conturi care zic eu ca ii si stricau imaginea pe care dorea sa o pastreze. Imi era jena sa vada cunoscutii si membrii familiei ca partenerul meu da like-uri femeilor dezbracate, si ca umareste conturi ale actritelor porno.
Mi se pare injositor! Asa ca a renuntat la a urmari astfel de lucruri, insa se pare ca nu se poate lipsi complet. Acest lucru imi creeaza o dispozitie foarte neplacuta, nesiguranta si sentimentul ca nu este ceea ce se prezinta a fi. Nu pot avea incredere in cineva care spune ceva dar faptele il contrazic.
Argumentele lui sunt ca le are de foarte mult timp, ca nu are o obsesie, ci ca ii sunt cunostinte in mare parte, cunostintele pe care le-a salutat o data si atat.
Consider ca ma duce cu zaharelul, cum s-ar spune.
Astept pareri, daca ati intalnit si voi astfel de partenerei.

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

In locul tau l-as lasa. Am avut o data o relatie cu un obsedat de genul si am fost mult mai atenta urmatoarele dati

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Exista putina lipsa de respect acolo, pentru ca nu dai like-uri mereu cand vezi o tipa goala, dar depinde daca face doar asta, sau daca si vorbeste prin mesaje cu alte fete, ceea ce si asta ar fi gresit din punctul meu de vedere. Poti lua in considerare si varianta ca simte nevoia de a face dragoste si de asta cauta stimuli externi, stati bine cu viata intima?

| Natalia89 explică (pentru MarianWLF):

Da, foarte bine, asa spune și el.

| RAY a răspuns:

Poate ca nu ii oferi ceea ce îți dorește sau numai simte atracție fata de tine, faceți dragoste des?

| gogugogugogu a răspuns:

Cred ca pentru el esti doar o optiune, ai grija sa nu suferi.