| Doarunaltutilizator a întrebat:

E vreun film romanesc care v-a impresionat si care va fi placut foarte mult?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu ma uit aproape deloc la filme, cu atat mai putin cele romanesti dar am vazut odata unul care mi-a ramas in minte si se numeste Bucuresti Nonstop. E cam trist si ciudat dar surprinde destul de bine societatea romaneasca dupa parerea mea.

| Kanpeki a răspuns:

Liceeni.
Cu mainile curate.

| William a răspuns:

Nu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Seria filmelor cu Liceenii
,, Declaratie de dragoste'' l-am vazut la cinema tocmai cand aparuse impreuna cu toti colegii din liceu digintii, directorul, plus actorii principali din film.
Restul, l-am vazut la cativa ani de la terminarea liceului, mi-a trezit o nostalgie placuta, mi-a trebuit ceva sa ies din starea respectiva.

| gemeni6226 a răspuns:

Liceenii,ciresarii.

| PersonajFictiv a răspuns:

Cel mai iubit dintre pamanteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oglinda si Pentru patrie.

| Emima27 a răspuns:

Ciresarii, Pistruiatul...

| FlorinPopa a răspuns:

Filmele cu Dem Radulescu imi plac. Majoritatea sunt de comedie.

| StarSteluta a răspuns:

Pacala, este un film romanesc si foarte haios. happy