| carinutaa a întrebat:

tocmai ce fac un curs de make up si nici nu am terminat si deja am cliente. Ma ajutati si pe mine? Cat sa cer pentru machiaj? Am produse de la make up factory, M.A.C, NAKED, atelier Paris. Cat as pute sa cer pe un machiaj?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite un link.
http://www.bizoo.ro/produse/machiaj-profesional/start-0/10/
Unde prestezi acasa? ori ai un salon.
O zi buna:)

| carinutaa explică (pentru caramela):

Cam deodata acasa, inca nu ma terminat cursul. Dupa ce voi termina si voi prinde experienta o sa merg la salon

| caramela a răspuns (pentru carinutaa):

In acel link ai preturi informative, avand in vedere ca esti la inceput de drum. poti lasa un pic la pret.dar nu mult daca lucrezi cu produse profesionale si de buna calitate happy
Mult mult succes happy

| carinutaa explică (pentru caramela):

Ok iti multumesc mult

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde de cat de complex este machiajul si ce tip de produse folosesti. (Manopera +produsele) intre 40-60 cred.