| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa iti recuperezi parola daca ai uitat-o?

Răspuns Câştigător
| username_7558 a răspuns:

Chiar sub sau lângă "butonul" pe care dai click pentru "log in", este şi unul pe care scrie ceva gen "I forgot my password" sau "am uitat parola" sau "sunt un dobitoc" etc.
De acum, încearcă să o scrii pe dosul palmei.

4 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Depinde, daca e la yahoo iti poate cere sa raspunzi la intrebarea care ai ales-o in momentul in care ti-ai facut contul.

| crisa a răspuns:

Toate site-urile au optiunea de "forget password", unde, daca dai clic, automat vei primi o noua parola in mailul tau.
Asadar intri la adresa respectiva, introduci user si clic pe "forget password" (sau ceva de gen). Apoi iti verific mailul.

| s3bytza a răspuns:

Da

| s3bytza a răspuns:

Da