| Pooc a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi happy. Deci vreau sa slabesc in cel mai scurt timp la picioare 2 - 3 - 4 kg big grin. pentru ca saptamana asta care vine am innotul la scoala si sunt cam grasa la picioare happy ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

Pai intr-un timp scurt la picioare nu o sa poti eu am incercat nu se poate. dar trebuie sa faci multe foarfeci, da-te cu creme anti celulita, deoarece chiar daca nu ai celuita ele te slabesc scade grasimea...nu manca dulciuri alearga si fa exercitii pentru picioare! noroc... fundita

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ei bine, nu poţi slăbi exact unde vrei tu, într'un timp scurt 2, 4 kg. În principiu, ar trebui să eviţi dulciurile, mâncarea fast'food şi prăjelile. Poţi mânca dimineaţa ceva mai mult şi să renunţi la masa de seară. Bea 2 litri de apă pe zi şi ieşi la plimbări sau aleargă pe afară.
Succes!