| thecodgaby a întrebat:

vreau sa slabesc 10 kg intr-un interval de timp scurt (2-4 saptamana). Am 14 ani 1, 60 m, si 53 kg.Please ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Daca vrei sa ai vergeturi..., si nu cumva esti destul de slaba/slab la varsta si inaltimea ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 kg in 2-4 saptamani?! hoo nici daca iti tai o mana tot nu cred ca esti mai usoara cu 10 kg straight face. Perioada e prea mica, oricum crudul adevar ( si cred ca multi o sa imi sara in cap ) singura solutie care functioneaza si va functiona va fi INFOMETAREA.