| Ben1234 a întrebat:

Salut! Ma puteți ajuta, am șters din greșeală tot ce aveam pe cardul sd din telefon, cum pot recupera ce am șters? Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Recuva este unul dintre cele mai usor de folosit softuri si destul de bune pentru recuperare si de pe HDD-uri dar si de pe carduri SD etc

| Hyperion7 a răspuns:

Poți încerca cu un program de Windows.
O să ai nevoie de un adaptor in care sa bagi stick-ul, un PC și răbdare.
Merita sa încerci aceasta aplicație (deși nu știu dacă și promite ce face -nu am testat-, dar poți încerca.)
https://youtu.be/c-Isv2y1mXE?si=ArxZbM5dN-3jzGzb

| ReddY25 a răspuns:

Nu mai ai șanse de recuperare

| Standt a răspuns:

Buna!
Incearca cu Recuva. Eu asa am reusit. Aveam doar poze dar poate salva orice fisier. Fii atent la tot ce-ti cere.

| Standt a răspuns (pentru Standt):

O, da, apropo de ce zice Hyperion. Eu am pus cardul in PC si am folosit Recuva.

| anonimul738374 a răspuns:

Dacă ai șters și nu mai poți recupera să nu mai ștergi data viitoare să bagi la cap