| Rase a întrebat:

Am o problema la router nu se mai aprinde beculetul de la internet, acesta nu este ars și funcționa dar s-a oprit dintr-o data

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da telefon la furnizorul tau de internet /deranjamente!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai probabil este o avarie, si atunci se aprinde becul roz pe router.

| asenov a răspuns:

Salutare, fix aceeasi problema o am si eu la al meu, am fost intr-o zi sa platesc internetu la Furnizor si observasem ca si la sediul lor routerele aveau toate fix acelasi beculet stins si m-am gandit pe moment ca daca viteaza este aceeasi si merge la fel de bine nu este nici o problema daca nu mai are becu on

| Rase explică (pentru asenov):

Dar eu nu am internet, aceasta este problema