| SerbuDanny a întrebat:

Salutare! Stie cineva, care este pretul unui cartus de PallMall negeu in duty free Otopeni? Sau e rentabil sa iei de acolo? Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tigari poate o fi rentabil sa cumperi... poate, insa parfumuri...am auzit numai plangeri pe TPU la adresa "duty free-urilor" online happy
cu preturi nu te pot ajuta din pacate, este departe de mine happy
daca vrei sa afli preturi, poti afla si direct de la sursa sa zic asa https://bestvalue.eu/s/contact/

| SerbuDanny explică (pentru Simpatic):

Îți mulțumesc pentru răspuns! Toste cele bune!

| Simpatic a răspuns (pentru SerbuDanny):

Nu ai pentru ce!