| GergelyKristof a întrebat:

Am ordonat ceva de pe eMag, si inca nu am primit-o. In 13 Aprilie am plasat o comanda be eMag pentru o tableta Wacom Cintiq Pro 24 Touch, cu un Flex Arm. Am asteptat peste 3 saptamani pentru ele, so inca nu le-am primit. Eu nici nu am primit un mesaj sau telefon despre else. Eu voi plati cu cardul, dar mi-e este frica ca am facut ceva gresit si nu am resuit sa-mi plasez comanda, sau ceva s-a intampla cu ea.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat ai selectat sa platesti cu cardul si plata nu a fost inca facuta, inseamna ca comanda a fost anulata.

| anonimg a răspuns:

Sună la eMag informații în zilele și orele lucrătoare:
Sper că nu și-au schimbat numărul. Că cel de sus îl am de ani buni.

| suntserios a răspuns (pentru anonimg):

EMag nu mai are serviciu clienți telefonic de ani de zile.