| Twister09 a întrebat:

Salutare, de ce dimineața, ma trezesc cu nasul infundat?
Adică nu tot nasul, ca doar o nara ori stânga ori dreapta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Si eu pateam asa, ca aveam deviatie de sept.

| Jessica1235 a răspuns:

Probabil e uscat aerul la tine în cameră, încearcă a să aerisești camera înainte să te pui să dormi sau să folosești un umidificator, dar nu în timp ce dormi că nu știu cât de bine este.

| VoidEternal a răspuns (pentru Jessica1235):

Când aerisești scade umiditatea din camera. Ca idee.

| CameliaSiMama a răspuns:

Buna,
Poate fi si de la vreo alergie, rinita, ceva.