| Utilizator235 a întrebat:

Buna seara, am o problema, mi-am dat pirce in nas acum aprox 1luna, si in timpul asta mi am schimbat pirce ul recent si am observat acum 2-3 zile ca mi-a aparut o mica galma in zona pirce ului,am dezinfectat zona si n am mai facut nimic,si astazi am vzt ca galma parea sa aiba si puroi si mi-am scos pirce ul de frica,si m-am uitat in interiorul narii si este o galma si acolo nu pare sa fie cu puroi, nu stiu ce pot face, am nevoie de niste sfaturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gâlma aia contine puroi.
Mergi la medic.

| Furnicarul a răspuns:

La orl te duci baiatu