| j0j0pos33 a întrebat:

Buna! Glicemia 180 dupa masa e ok sau e prea mare? (cred ca nu am diabet.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dat fiind tabelul nivelului de zahar din sange dupa masa, se pare ca e la un nivel normal.

https://images.app.goo.gl/y7137sJnjEU1NwU57

Depinde si ce si cat demult mananci.

1 răspuns: