| Vlad230 a întrebat:

Bună, acum o sapt. Am făcut circumcizie și azi mi-a apărut o umflătură, i am trimis poza medicului și a zis ca pare a fi edem și cică se va resorbi, de la ce a apărut ca doar am respectat tratamentul, e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Furnicarul a răspuns:

Eu mi-am facut preputoplastie in adolescenta, am avut hemoroizi cu puroi pe penis vreo 2 sapt laughing si acum e perfect normala, functioneaza si e sensibila. Deci, e normal, asteapta.

| Vlad230 explică:

Îmi va prelungi vindecarea?