| Joker3134 a întrebat:

Daca bagi un om in portbagaj si are loc un accident si victima se loveste sau moare, primesti puscarie?

21 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca il tii cu centura pe scaunul din dreapta si tu produci accidentul faci puscarie

| IIIshaneIII a răspuns:

Portbagajul e cel mai sigur loc in cazul unei coleziuni frontale

| BlueDark a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Merci ca mi-ai zis.De-acum stau in portbagaj cand conduc.

| Kidfromjail a răspuns (pentru BlueDark):

Lol laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kidfromjail):

Poate-l vezi cu sfori legate de volan sta in portbagaj si misca de acolo volanul cu sforile.

| IIIshaneIII a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da ce face cu frana, ambreiajul si acceleratia?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru BlueDark):

Asta daca ai sofer laughing

| BlueDark a răspuns (pentru IIIshaneIII):

laughing Nu conteaza, eu sunt capabil de orice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Era sa zic eu ce facehee hee

| Alfred0703 a răspuns:

Cam dubioasa treaba. Nu asa iti acoperi crima.

| petre059 a răspuns:

DA! Si daca te prinde politia fara sa faci accident iti iei amenda si daca e unul al dracului iti face dosar pentru sechestrare de persoane!

| asdf2kpower a răspuns:

Poliția, culcat, culcat am spus!

| Kron5tadt a răspuns:

Primesti puscarie, iar in puscarie mai primesti "ceva". Iti recomand sapunul "Duru". big grin

| LetalShot a răspuns:

Normal ca primesti laughing))))))

| Robert_George_2001 a răspuns:

In primul rand, nu ai voie sa bagi un om in portbagaj si de ce ai baga un om in portbagaj? Si da primesti puscarie daca moare si daca se loveste nu stiu...Dar dc ai baga un om in portbagaj?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert_George_2001):

Poate se duc la balci si vor sa bage mai multi decat e limita intr-o singura masina.

| Robert_George_2001 a răspuns (pentru Joker3134):

Vrea sa fie bagat in portbagaj?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Poti sa ai si 100 martori, tu esti soferul, tu raspunzi.

| Sobaglio a răspuns:

Te împușcă poliția cu pistolul și mori. Sau închisoare pe viață sau tortură cu șoc electric.