| CyberDune28 a întrebat:

De ce e GTA V printre cele mai jucate jocuri? (steamdb)

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

A prins atat la pustime cat si la unii adulti deopotrivă
probabil pentru ca este atat de bine realizat la modul general
la pusti le place si din alte motive pentru acele 'moduri' existente de exemplu
cand l-am jucat cu ani si ani in urma trebuie sa recunosc ca mi-a placut si mie!

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc pentru funda tinere, mai bine mai tarziu decat niciodata!winking

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

De ce vantul sufla si apa e uda? De ce, de ce, de ce?
Pentru ca multora le place pur si simplu ca seamana oarecum cu viata reala, dar viata reala unui infractor nicidecum a unei persoane cinstite!
Oricum mie nu-mi place si mi se pare unul din multele jocuri tampite, dar asta le intrece pe toate!

| Skyzzer a răspuns:

Pentru că e un joc care prinde
Tu nu ai văzut grafica lui?
A apărut acum multi ani, astfel este și foarte popular