| CyberDune28 a întrebat:

A jucat cineva Lords of the Fallen (2014)? E cum e God of War?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu am jucat Lords of the Fallen dar am jucat majoritatea partilor God of War in trecut, chiar si titlurile de ps2 si ps 3, deci cred ca pot da un raspuns aici
Lords of the Fallen (2014) il urmaresc acum pe Youtube, ca si 'walkthrough'
Cele 2 jocuri se aseamana intre ele pana la un anumit punct, amandoua contin si elemente RPG de exemplu dar sunt action
si cumva ca si poveste si mai ales "peisaje" sunt asemanatoare, se aseamana si prin inamici: spirite, monstri etc
Pe de alta parte Lords of the Fallen (2014) pare putin mai complicat ca si mecanisme in joc!
Daca ar fi dupa mine Lords of the Fallen (2014) se aseamana mai mult cu The Witcher 3: Wild Hunt, decat cu God of War

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc pentru funda tinere!winking

1 răspuns: