| westernbbv a întrebat:

Seriale unde sunt urmariti traficantii de droguri prin microfoane? nu the wire ca l-am vazut. Si seriale care nu sunt populare pe hbo? stiti?

3 răspunsuri:
| alexm2004 a răspuns:

Eu știu doar de "Narcos" și "Ozark". Le poți vedea pe Netflix.

| westernbbv explică (pentru alexm2004):

Ozark ce e asa wow la el ca am vazut primul sezon si putin din al doilea si mi s-a parut plictisitor.

| alexm2004 a răspuns (pentru westernbbv):

Eu doar ți-am spus ce seriale mai sunt despre traficanții de droguri. Eu de unde să știu că l-ai văzut? Pe bune acum. În loc să fii mulțumit că ți-am dat un răspuns, tu te răstești la mine. Vai de capul tău.