| westernbbv a întrebat:

A vazut careva succesion? de la ce episod incepe sa te fascineze? ca primul episod mi se pare plictisitor rau de tot.

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

De pe la jumătatea primului sezon, cam așa.

| westernbbv explică (pentru J0B0MAT):

Daca treci peste primele mai intelegi dupa ce se intampla? e greu de vazut, foarte greu si dupa are suspans ce are? macar de la episodul 4 incepe sa fie bun? sper sa nu ma uit 7 episoade la el ca dupa sa fie bun.

| J0B0MAT a răspuns (pentru westernbbv):

E vorba de lupta pentru putere, nu este acțiune la maxim în fiecare episod, acțiunea este destul de lentă.El este un serial inteligent, iar punctele lui forte sunt dialogurile, iar dacă te aștepți la ceva plin de acțiune, împușcături, ritm alert, nu e genul ăla. Serialul însă este unul foarte bun, dar trebuie să îți placă genul ăsta. Dacă ai văzut Shogun, cu el se aseamănă, dar Shogun îl întrece.

| westernbbv explică (pentru J0B0MAT):

Am vazut the wire dar ala chiar e smecher, nu actiune, am zis suspans, mie shogun nu mi-a placut.

| J0B0MAT a răspuns (pentru westernbbv):

El nu e un serial de suspans, dar sigur că există și asta ca în majoritatea serialelor.
Eu zic că Shogun e printre cele mai bune seriale, dar gusturile diferă, iar dacă tu zici că nu ți-a plăcut, poate îți va plăcea mai mult succesion.
Mai vezi un episod, două, vezi dacă te prinde.