| ILoveAmusementParks a întrebat:

Daca raman repetent in clasa a 9-a ce trebuie sa fac?sad Tata mi-a spus ca trebuie sa dau din nou capacitatea, e adevarat?
Iar mama mi-a spus ca nu ma va mai primi la acel liceu in care raman repetent, e adevarat? Daca asta e adevarat ma bucur ca si asa voiam sa ma transfer!
RASPUNS RAPID!
PS nu faceti misto.

3 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Poi...e prima intrebare de acest gen nu cred ca te va transfera...dar daca vrei sa te transferi mai dai odata capacitatea la acel liceu si intri normal doar k ai un an in plus happy

| ILoveAmusementParks explică (pentru Nelutsa):

Cum adica un an in plus? Explica-mi te rog mai detaliat!

| Nelutsa a răspuns (pentru ILoveAmusementParks):

Mai detaliat pai mai dai capacitatea odata...s-au s-ar putea sa intrii in urmatoarea clasa de a-9a...adica tu fiind exemplu 9D--->Intrii tot la 9.Acum depinde de liceu dar daca vrei transferul la alt liceu trebuie sa dai din nou capacitatea ca sa vezi la ce clasa vei intra
Apropo:Un an in plus adica deja ai facut a 9-a stii ce te asteapta happy de aceea esti mai mare ca ceilalti. sper sa intelegi!