| Ionut_Eduard_1983 a întrebat:

Poate o sa ma fac de ras dar am 20 de ani sunt virgin si am o relatie de 2 ani cu respectiva.
Ei binee ea doreste sa intretinem relatii sexuale ea avand experienta si eu nu, si nu stiu ce ar trebui sa fac pentru ca mi-e rusine daca o sa dau gres in vreun fel

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa ii spui ca esti virgin si te va invata ea ce trebuie facut.
A rezistat ea 2 ani langa tine fara sa ii faci nimic?

| ania a răspuns:

Ai fi mult mai fericit daca ai respecta planul Creatorulyu si ai face sex numai după căsătorie. Virginitayea e darul peimit de la Dumnezeu pentru a di datuit numai partenerylului de căsătorie l. Sexul fara casatorie nu e binecuvântat de Creator si nu aduce fericire pe termen lung.

| Simpatic a răspuns:

Roag-o sa te invete ea ce sa faci, daca tot sunteti de 2 ani intr-o relatiewinking

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i adevarul si cere-i ajutorul, cu siguranta va avea ea grija sa te simti bine si sa inveti din experienta ei.

| mihai69 a răspuns:

Știe ea și ce trebuie să faci tu.

| relian a răspuns:

Daca ea vrea este f bine, llaso sa te invete, nu-i nimic rusinos. Poti chiar sa-i spui, no sa fie nimic rau, daca e profesionista stie ea ce sa te invete si cum laughing asa ca spor la treaba nu mai arde gazu aiurea, ai pierdut deja 2 ani aiurea.

De ar fi fost ea virgina sa zic, si nu voia sa faca sex, mai intelegeam, dar odata ce ea are experienta trebuia de cum ai gasit-o sa intri direct in paine laughing tare tantalau mai esti.

Nu o mai lalai, ca de vede ca tot trage de tine si tu nimic, o sa isi caute pe altul, e si normal sa fie asa, doar no sa stea fata pe uscat cand tio veni tie sau tio so scula tie sa faci si tu ce trebuia sa faci de acum 2 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ea vrea sex, nu rata ocazia.

| Konstantinos99 a răspuns:

Te faci de ras prin postura ta nemasculina nu ca esti virgin.E recomandat sa fiti ambi virgin pentru ceva serios, tu ai aleso e treaba ta. Cand faci sex e ceva serios nu ceva de temut asa ca faci cand esti si tu gata si pregatit chiar sa incepi o viata legata de iubita ta.

| Mda01 a răspuns:

Mai ales daca spui ca are experienta ma mir ca mai sta cu tine dupa 2 ani, raspunsul e simplu, trebuie ca ea sa iti transmita si tie ceva din experienta ei =)