| Boss1big a întrebat:

Ce sa faci inainainte de a face s. prima data?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Informatii cat mai exacte despre sex. Sunt multi prosti pe lumea asta care intreaba doar dupa ce au facut sex, cum i-a tăiat capul.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De a face s? Stranuti? De ce nu scrii corect de a face sex, iti e frica sa scrii dar nu iti este frica sa faci sex? Ca poti lua boli transmisibile sexual daca nu pui prezervativ.

| Boss1big explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ai vreo problema?

| Boss1big explică (pentru CristiDinBucuresti):

In plus sunt vaccinată împotriva transmiteți și este si băiatul vaccinat …, si dac nu îți convine ca ți-am adus un Argument la ce ai scris tu e fix problema ta….

| Violleta2022 a răspuns:

Sa faci DUS, ca-i cumplit sa mirosi a transpiratie ori secretii cand te dezbraci si vrei sa incepi ceva.
Apoi, nu uita sa-ti cumperi prezervative, musai potrivite pe grosimea penisului tau, fiindca este vital sa nu fie largi, ca se rup la sex.
Restul tine de: pupat, mangaiat, facut preludiu fetei si dupa excitarea completa, sexul cu penetrare.

| Boss1big explică (pentru Violleta2022):

Ok,multumesc

| VtmIonut a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna dar nu aveti ce face in timpul liber?

| Hyperion7 a răspuns:

Înainte de a face s., baga la cap tot ce tine de educația sexuală.
După cum vezi, forumul e plin iresponsabili care fac sex iresponsabil!

| Madaxo97 a răspuns:

Sa faci baie sa fii curat, aduci protecție neapărat, apoi încercați sa aveți un preludiu bun chiar daca sunteți începători, sărutați-va foarte mult si peste tot, mângâieri, apoi când v-ați încălzit bine amândoi treceți la treabă

| BaiatulcuOnly a răspuns:

Informează te. Vorbește cu ceva prieteni sau frate dacă ai. În rest, curaj. Protectie și fa ți de cap. NU uita. Preludiul este secretul