| Anonimul737272 a întrebat:

Câți bani are Dani Mocanu

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti indragostit de el daca ai postat la aceasta categorie?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar ce treaba ai tu? Crezi ca daca stii cîti bani are primesti ceva? Nu îi plînge tu de milă, tiganii au bani sunt cei mai bogati, sigur la o cîntare scoate cel putin 2000 de euro, asa ca nu te ingrijora are bani căcălău. Numai din Tik tok a facut 250.000 de dolari plus are fanii lui pe Youtube ca are canalul lui si de acolo îi vin bani frumosi asa ca are din ce trăii laughing sărăcuțu

| Simpatic a răspuns:

Fara numar ...ca doar ei nu platesc la stat nimicwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Vreo 10 lei in buzunar, ca i-a baut pe toti aseara.

| Felissa13Eden a răspuns:

Cat il duce vocea

| MistarGoGu a răspuns:

Muuuuulti! Pai daca estimam 5000 € / cântare ca de... omu are "renume " sub 5000 NU cred ca se da jos din pat
5000 × 50 cântări pe an =?
Apoi socoteste la numarul de ani de cand a inceput el sa cânte! Bine la inceput nu cred ca lua el atât de mult!
1.Hai fa si tu un pic de matematică...
2. Daca ai pe cineva la ANAF suni si întrebi