| anonim_4396 a întrebat:

Am niste ganduri care ma ingrijoreaza in legatura cu prietena mea. Dragoste neprotejat nu am facut niciodata, dar ea in ultimul timp se plange ca o doare burta, nu de mult timp i s-a facut rau(durere in piept, si lesin), o doare capul, nu prea mananca, luna trecuta a avut menstruatie cu o saptamana mai rapid.Ar putea fi vorba de o sarcina?

Răspuns Câştigător
| OrionM6 a răspuns:

Pai daca ai avut prezervativu, ce te ingrijorezi? Sansele sa se fi rupt sunt infime. happy
Avand in vedere ca ati avut si relatii sexuale banuiesc ca nu mai esti la o varsta la care sa te f*ta grija cum ca te-ar insela prietena si sa-ti faci griji ca a facut sex cu altu.

btw, vine iarna, vine frigu, poate a racit, poate a stat in curent... poate o trimiti si la medic happy

| GiLbErT21 a răspuns (pentru OrionM6):

Intocmai Orion.Prezervativ am avut de fiecare data, de rupt nu cred ca s-a rupt.De facut sex cu altu nu se pune problema, dar sunt putin ingrijorat de starea ei, si de o probabila sarcina.

| GiLbErT21 a răspuns (pentru OrionM6):

Intocmai Orion.Prezervativ am avut de fiecare data, de rupt nu cred ca s-a rupt.De facut sex cu altu nu se pune problema, dar sunt putin ingrijorat de starea ei, si de o probabila sarcina.

6 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Nu cred.dar mergi impreuna cu ea la un doctor.

| ciresik80 a răspuns:

Daca v-ati protejat fie este racita fie este obsedata sa nu ramana insarcinata si poate avea simptome de sarcina fara sa fie insarcinata -sarcina fantoma.

| fedot a răspuns:

Un medic ginecolog v'ar putea da un raspuns mai amanuntit si mai sigur.

| maniakul a răspuns:

Incearca sa consulti un medic, ar putea avea sarcina