| BobTheCat a întrebat:

Vi s-a intamplat sa fiti blocati pe TPU fara motiv?

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur Violetta a blocat jumate de TPU

| PaunRG a răspuns (pentru suntserios):

Pe bune, eu sincer nu mai pot cu ea, vorbeste in necunostinta de cauza despre orice subiect gaseste pe TPU.Mie mi-a spus acum cateva zile sa nu ma duc la pescuit pe BALTA PRIVATA IN TIMPUL PROHIBITIEI pentru ca este ilegal si o sa imi iau amenda.I-am explicat ca in timpul prohibitiei este legal sa pescuiesti la privat iar ulterior a venit cu o bomba: Si cum crezi tu ca poti intra pe propietate privata?
Ori tu nu gandesti inainte sa vorbesti?
O balta privata ramane o propietatea privata, interzisa tie si altora ca tine, care vreti sa faceti ilegalitati.
daca ai gandii ai vedea ca alea 99% sunt raspusnuri bune si corecte, dar tu probabil nu ai suficienta minte sa gandesti logic si nici corect.
Ma rog, trebuie sa ti seintample tie ca sa crezi si oamenii seriosi care-ti dau informatie corecta, ca de aia tarisoara aia nu se repara, cu cei ca tine pusi pe furat, smecherit, facut ilegalitati.
Eu sincer nu stiu cine ii mai aproba raspunsurile.Numai bine!

| suntserios a răspuns (pentru PaunRG):

Așa face de ani de zile. La multe întrebări răspunde sa se afle în treabă, pe altele nici nu le înțelege

| dullcat a răspuns:

Da, majoritatea sunt troli care au si fost suspendati.

| Simpatic a răspuns:

Blocati in ce sens? cel de suspendare cont?
nu am patit!
dar primesc uneori stergere a mesajelor postate, asta pentru ca sunt destui useri aici care raporteaza anumite mesaje chiar si fara un motiv temeinic

| BobTheCat explică (pentru Simpatic):

Nu, ma refeream la ignorați, m-am exprimat greșit.

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Am inteles la ce te referi acum!
da, mi s-a intamplat de multe ori sa primesc 'blocare' (ignore) de la niste oarecare de aici, culmea este ca am primit si de la niste persoane de la care nu ma asteptam, de exemplu o tanti de aici care este facinata de paranormal si a pus o intrebare despre cum sa slabeasca, dar fara sa faca miscare si nimic nici dieta in fine
i-am spus ce trebuie sa faca si mi-a dat un comentraiu in greata si m-a blocat, desi pana atunci ma tot lauda pe aici...

TPU a devenit (desi era si in trecut) locul multor frustrati si bolnavi mintal care isi etaleaza si scuipa zilnic aici frustrarile si se razbuna pe userii nevinovati!

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai mult de jumate sunt fara motiv, fara sa interactonat vreodata cu ei.

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Si cu trecerea timpului vezi ca se tot aduna useri care te blocheaza (valabil pentru noi toti)
cum ai zis si tu cu alta ocazie, toti 'fraierii' astia care sunt suspendati pe termen nelimitat ar trebui sa fie stersi de pe TPU si stersi si din lista noastra de useri, sa nu-i mai avem in 'TAB-ul' "useri care te ignora" caci nu este corect, acolo ar trebui sa apara doar userii activi sau care au cont "valabil"
am nu stiu cati care m-au ignorat in trecut si ei sunt suspendati de pe TPU din 2018winking

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

Am,,podul ''' plin de useri suspendati neliminat'' si care inainte ma ignorau. Oare le port ghinion?rolling on the floor
de anumiti useri aflati pe lista mea de useri care ma ignora nu imi place sa vorbesc dar am unul care ma eerveza teribil!

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Daca userul care te ignora bate apropouri la adresa ta atunci da-i numele sa fie bagat in seama aiciwinking
daca nu, atunci nu este intelept
eu vorbesc care sunt haterul lui jasmina laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

Este tipul cu pantofi cu toc si care este interesant de varsta feteloor de aici.
m-a ignorat in momentul in care l-am intrebat de cate ori a fost la menstruatie, cand a raspuns aiurea la o intrebare adresata sexului frumos.

| BobTheCat explică (pentru Fatamuntilor):

Stiu ca nu e frumos sa intervin... dar omul acela este dus cu pluta! Am pus o întrebare, m-a făcut nebuna, i-am dat o replica si m-a blocat laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da,am inteles despre cine este vorba
TPU se pare ca are o politica ciudata fata de 'trollii cu vechime' eu i-am numit troli de clasament cu alta ocazie, deci daca ai o atitudine urata fata de useri si esti incepator, esti suspendat!
dar daca esti membru senior si ai acelasi comportament, atunci esti lasat liber pe paltforma precum un nebun scapat de la psihiatrie pe care nimeni nu-l cauta sa-l aduca inapoiwinking
si gata inchei, nu vreau sa mai zic de unii si altii ca tot am facut-o! nu sunt eu cel mai cel om de aici!
noi sa fim sanatosi!
si daca voi mai fi pe aici dupa Paste, te astept alaturi de mine pe tine si pe cei care isi doresc schimbare pe aceasta platforma sa incercam sa ne implicam cumva, vedem noi cum
in rest cand vine vorba de TPU, m-am saturat de frustrati cu vechime, care isi etaleaza si scuipa aici zilnic veninul, de parca altii sunt vinovati de situatia lor precara!

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Apreciem interventia tawinking
asta este unii nu au ce cauta aici, dar asa cum mi-a transmis admina cand i-am spus la modul general ca unii sar calul aici, dansa mi-a zis ceva de genul ca toata lumea este libera sa scrie aici, ca asa este democratic
nu ma intelegeti gresit, Cristina este febletea mea si eu ii respect deciziilewinking

| BobTheCat explică (pentru Simpatic):

Dap, asta este, nu ai ce sa le faci. Sunt doar niste frustrați laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

O, da. Nu ca as fi interacționat cu ei vreodată. Nu știu ce le-a venit, dar aia e, noi sa fim sanatosi.

| Lupică27 a răspuns:

Da, de cativa fraieri.

| Miruna333 a răspuns:

Da, cei mai multi s-au atacat cand le-am votat negativ raspunsurile laughing sau fara motiv, Violetta

| ILikeBlackCats a răspuns:

Da, de multe ori. Nu-i bai, ca n-aveam nicio treaba cu persoanele respective