| Diiiiiia a întrebat:

Stiti vreo metoda de a acoperi cosurile fara fond de ten`? As vrea sa ma dezvat de el.hee hee Ofer FUNDA!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Incearca cu un autobronzant special pentru fata, iar in acelasi timp in fiecare seara trateaza-le cu Zineryt, ca sa scapi de cosuri de tot in timp. Bafta!winking

| Simyx a răspuns:

Poti sa scapi de ele, prin metoda naturala, storci un pliculet de ceai de fructe intr-o farfurioara pui putina miere si le aplicihappy

| BRoxana a răspuns:

Punga pe fata thinking