| dedfgv a întrebat:

Care este cel mai bun fond de ten pentru a acoperi cosurile(sa aiba putere mare de acoperire)

7 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Cosurile trebuie tratate nu acoperite

| greieras a răspuns:

Dupa mine eu zic ca GEORDANI...e super bun

| Larisa7883 a răspuns:

Revlon-colorstay

| RominaMaria96 a răspuns:

Nu exista un asemenea fond de ten care sa acopere in profumzime totul,depinde daca ai cateva cosuri da ti le va acoperii.Dar cel mai bine nu te da cu fond de ten pentru ca te vei umple de cosuri, cel mai bine ia-ti o crema antiacneeica, funda te rog?

| haifisch a răspuns:

Incearca cu noroi. Acopera total. laughing

| mada_6524 a răspuns:

Affinitone- e foarte bun, e mai mult o crema decat un fond de ten

| claud1u a răspuns:

E unu de la clinique nu stiu cum se numeste