| ReddY25 a întrebat:

Ce planuri aveți de Paște?

25 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nici o pregătire, sunt la munca pana la 20, apoi la înviere și a doua zi iar la munca. Va fi mâncare normala, nimic special.

| ReddY25 explică (pentru MihaelaDart):

Și de Paști lucri?

| MihaelaDart a răspuns (pentru ReddY25):

Da, si de Pasti am lucrat.

| ReddY25 explică (pentru MihaelaDart):

Pacat atunci

| MihaelaDart a răspuns (pentru ReddY25):

Nu regret si nici pacat nu-i, asa a fost, la anul nu va mai fi asta, caci nu mai merg la acelasi loc de munca. Nimeni la locul de munca nu a avut liber de Paste, cu cateva zile se deschisese Resortul si asteptau turistii. Cand lucrezi in turism, nu exista zile libere de sarbatori.

| SilentRain a răspuns:

Fac sarmale și dorm

| J0B0MAT a răspuns:

Să nu mănânc mult e cel mai important plan.

| Nirvanaaa a răspuns:

Probabil o sa mă odihnesc și o să invăț.

| LordCristobal a răspuns:

Merg la slujba de Inviere cu bunicamiu apoi mananc ceva cand ajung acasa(sarmale, friptura, drob).

| mODIN a răspuns:

Un amic o cere in casatorie pe prietena sa si le organizam amandurora o petrecere surpriza dupa noaptea de inviere

| Lupică27 a răspuns:

Nimic, ca n-ai cu cine sa te mai distrezi ca nu mai e la moda, e la moda sa te dai mare cu bunurile materiale pe retelele de socializare iar asta nu e de mine asa ca, ma retrag in barlogul meu eu cu cainele meu batran si istovit.

| Jus7t a răspuns:

Ma duc pe acasă.

| blairelovesmusic a răspuns:

Sa ma relaxez.

| vodami92 a răspuns:

Nimic! leneveala!

| Jessica1235 a răspuns:

Nimic interesant, mai mult pe acasă cu familia și odihnă, tu ce planuri ai?

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Sa imi repar geamurile spate la masina, tu?

| Lidia09 a răspuns:

Până la paște o să fac treabă după o să mă odihneschappy

| Lupică27 a răspuns (pentru Lidia09):

Ce treaba draga, dai gauri cu bormasina?

| Lidia09 a răspuns (pentru Lupică27):

Nu prea înțeleg ce vrei să spui, dar pot să spun că o să fac treabă pe acasă până ce, mâncare, mă pregătesc de examene. Am programul încărcathappy

| Lupică27 a răspuns (pentru Lidia09):

Tai lemne?

| AlexCriss2000 a răspuns:

Plec la București. Deci, călătoresc.