| Miky0945 a întrebat:

Care este ziua voastra preferata din saptamana (in afara de weekend)?

Răspuns Câştigător
| AllyLove a răspuns:

Cred ca miercuri

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Joi.Totdeauna mi-a mers bine in ziua asta!

| JeSa a răspuns:

Dar nu stiu daca am vreo zi preferata in afara de weekend.
Insa, hai sa-ti spun cum se manifesta la mine, si anume - depinde foarte mult de circumstante: spre exemplu - intr-o zi ma pot bucura de faptul ca ''luni'' a sosit - sa zicem - pentru ca iau salaru'; o alta data pot prefera si ma bucura de ziua de ''marti'' - sa zicem - pentru ca e ziua mea de nastere; si tot asa...

| negru30 a răspuns:

Vineri

| dacia63 a răspuns:

Ziua mea preferita e joia -exact la jumatatea saptamanii
(weekend=sfarsitul saptamanii si nu se refera numai la duminica)